Bellagio Hotel

Restaurace v okolí hotelu

Hotel Clement nabízí několik cenově zajímavých nabídek možnosti ubytování, které jsou vhodné především pro dlouhodobější pobyt.

Romantický balíček

Romantický balíček je ideálním řešením pro hosty, kteří během pobytu v Praze plánují navštívit i některé památky. Po jeho pořízení získáváte možnost minimálně dvoudenního ubytování v jednom z luxusních pokojů. Po příjezdu do hotelu budete uvítání šampaňským přímo na pokoji. Snídaně bude probíhat vždy formou snídaňových bufetů. V ceně za ubytování je rovněž zahrnuta vyjížďka na lodi po řece Vltavě nebo návštěva významných historických památek. Vždy záleží na přání hosta, kterou z těchto možností si vybere.

Nedělní balíček

Nedělní balíček hotelu Clement se skládá z dvoudenního ubytování v jednom z vysoce luxusních pokojů. Jeho součástí je i balkón s přímým výhledem na řeku Vltavu. V ceně je rovněž zahrnuto zajištění převozu z letiště. Personál hotelu vás následně uvítá speciálním drinkem. Vaše ranní snídaně bude každý den pobytu servírována formou bufetu se širokým výběrem. Cena celého balíčku je však i přes velký počet nadstandardních služeb velmi nízká – pohybuje se kolem 2 800 Kč.
Rodinný balíček
Následující kombinace služeb je přímo určená rodičům s dvěma dětmi. Po jejím pořízení získáváte dva pokoje, přičemž pro úhradu jedno z nich bude stačit 50 % z původní ceny. V případě návštěvy hotelu společně s malými dětmi, mohou být pokoje pochopitelně i vzájemně propojeny. Každá snídaně bude servírována formou snídaňového bufetu, ve kterém si vyberou i děti. Rodiče obvykle preferují pohyb po městě v autě, proto získáte jako bonus parkování v hotelové garáži zcela zdarma. Personál je vám rovněž schopen zprostředkovat návštěvu některých oblíbených míst pro děti a to včetně doprovodného programu.

Slevy při třídenním pobytu

Pokud v centru Prahy plánujete zůstat delší dobu, vyplatí se vám využít speciální slevy, kterou hotel Clement nabízí pro dlouhodobě ubytované hosty. Pokud zde přespíte minimálně 3 noci, získáváte bonus ve formě 15 procentní slevy. Potěšeni rovněž budete každé ráno, kdy nový den začnete výběrem vhodné snídaně ze široké nabídky jídelního bufetu.