Bellagio Hotel

Restaurace v okolí hotelu

V nejbližším okolí hotelu Clement se nachází několik kvalitních restaurací. Hosté zde mohou ochutnat typickou českou kuchyni i zahraniční pokrmy.

Hostinec u Sádlů

Tato restaurace se nachází jen několik málo kroků od hotelu. Její vybavení a vnitřní interiér evokuje dobu středověku. Svůj vybraný pokrm si proto můžete objednat v jednom z rytířských a hudebních salónků či zbrojnici. Restaurace především vyniká skvělou kuchyní a příjemně nízkými cenami. Středověkému rázu rovněž odpovídá i pojmenování jednotlivých položek na jídelním lístku. Ochutnat můžete například biftekExcalibur“ s křepelčími  vajíčky nebo vepřovou panenku připravenou z „apokalyptickéhoselete.

Červená tabulka

Termín Červená tabulka označuje restauraci, která se specializuje na bohatý gastronomický  zážitek svých hostů. Jejími zaměstnanci jsou přední významní čeští kuchaři. Specifická je rovněž širokou nabídkou kvalitního vína světových značek. Personál restaurace je velmi ochotný a je vám schopen zařídit i větší akci pro desítky hostů. Všechny poskytované služby a nabízené pokrmy rovněž nejsou nijak výrazně cenově náročné.

Hacienda Mexicana

Příznivci mexické kuchyně mohou vyzkoušet některý z typických pokrmů této středoamerické země v pražské restauraci Hacienda Mexicana. Její kvalitu potvrzuje i získání ocenění čtenářů časopisu ZOOM z vydavatelství Mladé fronty. Hosté mohou například ochutnat tradiční hovězí či kuřecí fajitas (maso zabalené společně se zeleninou a další přílohou v tortille.)

Vegetariánský klub Góvinda

Tento druh restaurace je vhodný především pro návštěvníky Prahy, kteří preferují bezmasou stravu. Góvinda se zaměřuje na přípravu typických indických specialit. Jídelní lístek dále rozšiřuje nabídka nejrůznějších ovocných i zelinových salátů, sladkostí a nápojů. Interiér restaurace je vkusně zařízený a díky zvolenému typu hudebního doprovodu působí uklidňujícím dojmem. Je tedy ideálním místem pro odpočinek spojený s konzumací chutných vegetariánských pokrmů.