Bellagio Hotel

Další služby hotelu Clement

Možnost luxusního ubytování samozřejmě není jedinou službou, kterou svým hostům hotel Clement poskytuje. Jeho prostory můžete dále například použít pro uspořádání pracovní schůzky či využít služby týkající se zajištění vašeho programu během pobytu v hlavním městě.

Zajištění doprovodného programu při pobytu v Praze

Pokud plánujete navštívit Prahu jako turista, můžete využít speciální nabídky hotelu Clement. Ta spočívá v zajištění návštěvy významných pražských  historických památek a to včetně doprovodného programu. Pokud preferujete poznat Prahu prostřednictvím okružní jízdy, budete potěšeni možností jejího zprostředkování personálem hotelu. Ten je rovněž ochotný navrhnout celý program vašeho pobytu v hlavním městě a zakomponovat do něj vaše návrhy či požadavky. Zajímavou možností je rovněž návštěva nejrůznějších muzeí či absolvování poznávacího zájezdu. Praha nabízí svým návštěvníkům desítky podobných možností.  S organizací výletu pro rodiny s dětmi rovněž nebude žádný problém. Rodiče obvykle dávají přednost ZOO nebo aqua parku. Velmi zajímavé jsou však i další místa. Zvážit můžete například návštěvu muzea hraček, které mapuje nejznámější výrobky určené pro dětské pobavení v rámci jejich historického vývoje.

Pracovní návštěva Prahy

V případě návštěvy Prahy za účelem pracovní cesty vás může zaujmou nabídka hotelu Clement týkající se zajištěná hlídání vašich dětí. Ty tak získají zkušeného pracovníka, který se o ně bude starat v době vaší nepřítomnosti. Samozřejmostí je zajištění denního programu, který je úměrný jejich věku. Po svém návratu z pracovního setkání dále můžete zvážit možnost návštěvy některého z divadelních představení či jiné společenské akce. Pokud jste pracovně vytížen a na zajištění potřebných vstupenek nemáte dostatek času, můžete opět požádat personál hotelu o vyřízení veškerých organizačních náležitostí. Dané vstupenky si lze následně pohodlně vyzvednout přímo na recepci. Rovněž pochopitelně existuje možnost nočního hlídání vašich dětí, které vám pracovníci hotelu opět ochotně zařídí.